Titan Sud h.m. - Oltenita

Va informam ca in perioada 11.06.2018 - 16.06.2018 trenul 15193 va fi anulat pentru a se face lucrari de mentenanta la linie / sudura aluminotermica. Va multumim pentru intelegere si ne cerem scuze pentru disconfortul creat.

MERS TREN VALABIL INCEPAND CU DATA DE 10 DECEMBRIE 2017

TITAN SUD -
OLTENIȚA
Km R R R R R R R R R R R R
15171 15173 15175 15177* 15179 15181* 15183 15185 15187 15189 15191 15193
STAȚII 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
Titan Sud Hm. 0 5:30 7:35 8:57 10:30 12:00 14:03 15:35 16:45 18:14 19:46 21:00 22:45
Buc. Sud Gr. Călători 3 5:46 7:44 9:13 10:46 12:16 14:12 15:44 16:54 18:30 20:02 21:09 22:54
Căldăraru h. 6 - 7:48 9:18 10:51 12:21 14:16 15:48 16:58 18:35 20:07 21:13 22:58
Tânganu h. 12 5:56 7:54 9:24 10:57 12:27 14:22 15:54 17:05 18:41 20:13 21:19 23:04
Frunzăneşti h. 15 5:59 7:57 9:28 11:01 12:30 14:26 15:58 17:09 18:45 20:17 21:23 23:07
Plătăreşti hc. 18 6:04 8:02 9:33 11:05 12:35 14:31 16:03 17:14 18:50 20:22 21:27 23:12
PO Podu Pitarului h. 20 6:07 8:05 9:36 11:09 12:38 14:34 16:06 17:17 18:53 20:25 21:31 23:15
Cucuieţi Sudiţi h. 22 6:10 8:09 9:40 11:12 12:42 14:38 16:10 17:21 18:57 20:29 21:34 23:19
Gălbinaşi hc. 25 6:14 8:13 9:44 11:16 12:46 14:43 16:14 17:26 19:01 20:33 21:39 23:23
Vasilaţi hc. 28 6:19 8:18 9:49 11:21 12:51 14:48 16:19 17:32 19:06 20:38 21:44 23:28
Budeşti Hm. 34 6:33 8:25 9:56 11:35 13:05 14:55 16:26 17:47 19:20 20:45 21:51 23:35
Negoieşti h. 37 6:39 8:30 10:01 11:40 13:10 14:59 16:30 17:52 19:25 20:49 21:55 23:40
Şoldanu h. 38 6:42 8:32 10:03 11:42 13:12 15:02 16:32 17:54 19:27 20:52 21:58 23:42
Luica h. 42 6:47 8:37 10:08 11:47 13:17 15:06 16:37 17:59 19:32 20:56 22:02 23:47
Curcani h. 46 6:52 8:42 10:12 11:51 13:22 15:11 16:42 18:03 19:36 21:01 22:07 23:51
Valea Roşie hc. 50 6:58 8:48 10:18 11:57 13:28 15:17 16:47 18:09 19:42 21:07 22:13 23:57
Olteniţa 60 7:10 9:00 10:30 12:09 13:40 15:29 16:59 18:21 19:54 21:19 22:25 00:09

*TRENURILE 15177 / 15181 NU CIRCULA IN ZILELE DE DUMINICA IN FIECARE SAPTAMANA

 

Oltenița -
Titan Sud Hm.

km

R

R

R

R

R

R

R

R

R

15170

15172

15174

15176

15180

15182

15184

15186

15188

STATIA

2

2

2

2

2

2

2

2

2

Olteniţa

0

3:30

4:22

5:54

7:44

10:54

12:24

14:15

17:09

18:40

Valea Roşie hc.

10

3:43

4:35

6:06

7:57

11:07

12:37

14:28

17:22

18:53

Curcani h.

14

3:48

4:41

6:12

8:02

11:12

12:42

14:33

17:27

18:58

Luica h.

18

3:53

4:45

6:16

8:07

11:17

12:47

14:38

17:32

19:03

Şoldanu h.

22

3:57

4:49

6:21

8:12

11:22

12:53

14:42

17:36

19:08

Negoieşti h.

23

4:00

4:52

6:24

8:15

11:25

12:56

14:45

17:39

19:11

Budeşti Hm.

26

4:06

4:58

6:30

8:28

11:32

13:02

14:58

17:44

19:17

Vasilaţi hc.

32

4:12

5:05

6:36

8:34

11:38

13:08

15:04

17:50

19:23

Gălbinaşi hc.

35

4:16

5:10

6:40

8:39

11:42

13:13

15:09

17:55

19:27

Cucuieţi Sudiţi h.

38

4:20

5:14

6:44

8:43

11:46

13:17

15:13

17:59

19:31

PO Podu Pitarului h.

40

4:24

5:18

6:48

8:46

11:50

13:20

15:16

18:02

19:34

Plătăreşti hc.

42

4:27

5:22

6:52

8:50

11:53

13:24

15:20

18:06

19:38

Frunzăneşti h.

45

4:32

5:27

6:57

8:55

11:58

13:28

15:24

18:11

19:43

Tânganu h.

48

4:36

5:31

7:01

8:58

12:01

13:32

15:28

18:14

19:46

Căldăraru h.

54

4:42

5:37

7:07

9:04

12:08

13:38

15:34

18:21

19:53

Buc. Sud Gr. Călători

57

4:47

5:43

7:13

9:10

12:13

13:44

15:47

18:27

19:59

Titan Sud Hm.

60

4:55

5:51

7:21

9:18

12:21

13:52

15:56

18:35

20:07

Pentru informatii legate de intarzieri sau anulari ale trenurilor de pe aceasta sectie va rugam sa consultati sectiunea Anulari / Intarzieri. Va multumim pentru intelegere!

NOTA: PUNCTE VANZARE LEGITIMATII DE CALATORIE: TITAN SUD

       OLTENITA (doar abonamente).

TRANSFEROVIAR CALATORI NU ISI ASUMA RASPUNDEREA PENTRU INFORMATIILE AFISATE PE ALTE SITE-URI INAFARA DE www.transferoviarcalatori.ro

Meniu de Logare

Vă rugăm să introduceţi datele de logare!
CMS Design - Joomla Wordpress Templates