Bucuresti Nord - Galati

MERS DE TREN PE RELAȚIA BUCUREȘTI NORD - GALAȚI VALABIL ÎNCEPÂND CU DATA DE 09 DECEMBRIE 2018

 Stimati calatori,

Din cauza unor lucrari la linie intre statiile Ploiesti Sud si Ploiesti Triaj, trenul 15072 Galati - Bucuresti Nord se ANULEAZA in datele de 11 si 12.05.2019 si va circula in locul lui trenul 18472 Galati - Bucuresti Nord (prin Ploiesti Vest) conform mersului afisat mai jos.

 * Circula in datele de 11 si 12.05.2019

BUCURESTI NORD - GALATI KM IR   GALATI - BUCURESTI NORD KM IR IR
15071 18472* 15072
STATII 2 STATII 2 2
BUCURESTI NORD 0 15:17 GALATI 0 07:17 07:17
PLOIESTI SUD 60 16:16 BARBOSI 12 07:37 07:37
MIZIL 94 16:50 VADENI 19 07:45 07:45
BUZAU 129 17:24 BALDOVINESTI Hm. 24 07:51 07:51
FAUREI 169 18:09 BRAILA 31 08:03 08:03
IANCA HC. 186 18:25 IANCA HC. 74 08:34 08:34
BRAILA 229 18:57 FAUREI 91 08:50 08:50
BALDOVINESTI Hm. 236 19:04 BUZAU 131 09:29 09:29
VADENI 241 19:10 MIZIL 166 10:01 10:01
BARBOSI 248 19:19 PLOIESTI SUD 200 10:39 10:37
GALATI 260 19:38 PLOIESTI VEST 203 10:55     -
    BUCURESTI NORD 262 11:42 11:30

TRANSFEROVIAR CALATORI NU ISI ASUMA RASPUNDEREA PENTRU INFORMATIILE AFISATE PE ALTE SITE-URI INAFARA DE www.transferoviarcalatori.ro

Meniu de Logare

Vă rugăm să introduceţi datele de logare!
CMS Design - Joomla Wordpress Templates