Bucuresti Nord - Buzau

Mersul Trenurilor Accesări: 2190553

MERS TREN PE RELAȚIA BUZĂU – BUCUREȘTI NORD VALABIL ÎNCEPÂND CU 13 DECEMBRIE 2020

Click pe " ! " pentru a vedea restricțiile fiecărui tren.

 

BUZĂU - BUCUREȘTI NORD

km

R

R

R

RE

R

RE

RE

R

15142

15202

15150

18472

15152

15054

15056

15204

STAȚIA

2

2

2

2

2

2

2

2

BUZĂU

0

CIRCULĂ DE LA MĂNECIU

06:26

CIRCULĂ DE LA MĂNECIU

10:25

CIRCULĂ DE LA MĂNECIU

14:55

17:14

19:15

ULMENI

16

06:41

 -

 -

 -

19:30

SĂHĂTENI HM

28

06:56

 -

 -

 -

19:44

MIZIL

35

07:05

11:00

15:29

17:48

19:52

TOMȘANI HC.

47

07:17

 -

 -

 -

20:03

CRICOV HM.

52

-

 -

 -

 -

-

MURU HC.

54

07:25

 -

 -

 -

20:10

PLOIEȘTI EST

65

-

 -

 -

 -

-

PLOIEȘTI SUD

69

06:47

07:54

9:50

11:39

12:49

16:07

18:32

20:31

PLOIEȘTI VEST

72

07:01

-

10:02

-

13.00

 -

-

-

BRAZI

77

07:09

08:03

10:10

 -

13:07

 -

 -

20:38

CRIVINA

89

07:19

08:12

10:19

 -

13:16

 -

18:49

20:53

SCROVIȘTEA

93

07:24

08:18

10:24

 -

-

 -

 -

20:58

PERIȘ

98

07:31

08:25

10:31

 -

13:25

16:29

 -

21:05

BUFTEA

111

-

-

-

-

13:43

     

BUCUREȘTI NORD

128

07:58

08:53

10:58

12:25

14:00

16:53

19:24

21:28

 

BUCUREȘTI NORD - BUZĂU

KM

RE

R

RE

RE

R

RE

R

R

RE

15061

15125

15051

15053

15149

18471

15203

15135

15057

STATIA

2

2

2

2

2

2

2

2

2

BUCUREȘTI NORD

0

08:32

08:32

10:05

12:40

14:37

15:22

17:37

19:52

21:50

PERIȘ

30

08:56

08:56

10:27

13:04

15:01

 -

18:06

20:17

 -

SCROVIȘTEA

35

09:02

09:02

 -

 -

-

 -

18:11

20:22

-

CRIVINA

39

09:08

09:08

10:41

13:13

15:10

 -

18:16

20:28

 -

BRAZI

51

09:20

09:20

10:52

-

 -

 -

18:27

-

 -

PLOIEȘTI VEST

56

 -

-

 -

-

15:36

 -

-

 -

-

PLOIEȘTI SUD

59 

09:29

09:29

11:02

13:34

15:42

16:09

18:37

20:45

22:37

PLOIEȘTI EST

63

 -

TREN DIRECT SLĂNIC

 -

 -

TREN DIRECT MĂNECIU

 -

-

TREN DIRECT SLĂNIC

-

MURU HC.

74

 -

 -

 -

 -

18:54

-

CRICOV HM.

76

 -

 -

 -

 -

-

-

TOMȘANI HC.

81

 -

 -

 -

 -

19:02

-

MIZIL

93

 -

11:35

14:07

16:44

19:14

23:10

SĂHĂTENI HM

100

 -

 -

 -

 -

19:25

-

ULMENI

112

 -

 -

 -

 -

19:36

-

BUZĂU

128

 -

12:11

14:43

17:20

19:53

23:46

 

MERS TREN PE RELAȚIA BUZĂU – BUCUREȘTI NORD VALABIL ÎNCEPÂND CU 12 DECEMBRIE 2021

BUZĂU - BUCUREȘTI NORD km RE RE RE RE RE RE RE RE
10069 10050 10061 10072 10065 10062 10052 10054
STATIA 2 2 2 2 2 2 2 2
BUZĂU 0  -  06:24  -  09:42  -   -  14:56 17:20
ULMENI 16  -   -   -   -   -   -   -   - 
SĂHĂTENI HM 28  -   -   -   -   -   -   -   - 
MIZIL 35  -  06:58  -  10:15  -   -  15:29 17:53
TOMȘANI HC. 47  -   -   -   -   -   -   -   - 
CRICOV HM. 52  -   -   -   -   -   -   -   - 
MURU HC. 54  -   -   -   -   -   -   -   - 
PLOIEȘTI EST 65  -   -   -   -   -   -   -   - 
PLOIEȘTI SUD 69 06:53 07:32 09:50 10:50 12:48 14:30 16:05 18:36
PLOIEȘTI VEST 72 07:05 07:53 10:02  -  13:00  -   -   - 
BRAZI 77 07:13 08:10 10:10  -  13:08  -   -   - 
CRIVINA 89 07:23 08:20 10:20  -  13:18 14:47  -  18:52
SCROVIȘTEA 93 07:28 08:25 10:25  -  13:22  -   -   - 
PERIȘ 98 07:39 08:31 10:31  -  13:33 14:56 16:26  - 
BUFTEA 111  -   -   -   -   -   -   -   - 
BUCURESTI NORD 128 08:03 08:55 10:55 11:33 13:59 15:22 16:50 19:24

 

BUCUREȘTI NORD - BUZĂU KM RE RE RE RE RE RE RE R
10059 10051 10053 10067 10071 10063 10055 10235
STATIA 2 2 2 2 2 2 2 2
BUCUREȘTI NORD 0 08:35 10:05 12:48 14:37 15:23 15:55 17:37 19:50
PERIȘ 30 08:58 10:27 13:12 15:01  -  16:20 18:06 20:24
SCROVIȘTEA 35 09:03  -   -   -   -   -  18:11 20:30
CRIVINA 39 09:09 10:41 13:21 15:10  -  16:36 18:16 20:41
BRAZI 51 09:19 10:50  -  15:20  -   -  18:25 20:50
PLOIEȘTI VEST 56  -   -   -  15:35  -   -   -   - 
PLOIEȘTI SUD 59 09:27 10:59 13:37 15:41 16:04 16:52 18:34 20:57
PLOIEȘTI EST 63  -  -  -  -  -  -  -  -
MURU HC. 74  -  -  -  -  -  -  -  -
CRICOV HM. 76  -  -  -  -  -  -  -  -
TOMȘANI HC. 81  -  -  -  -  -  -  -  -
MIZIL 93  - 11:32 14:09  - 16:38  - 19:07  -
SĂHĂTENI HM 100  -  -  -  -  -  -  -  -
ULMENI 112  -  -  -  -  -  -  -  -
BUZĂU 128  - 12:06 14:43  - 17:11  - 19:40  -

 


15204 TREN DIRECT NEHOIAȘU - BUCUREȘTI NORD ȘI CIRCULĂ DOAR DUMINICĂ 

15057 CIRCULĂ DOAR ÎN ZILELE DE DUMINICĂ

15061 CIRCULĂ ÎN PERIOADA 13.12.2020-18.06.2021 ȘI 13.09.2021-11.12.2021 FĂRĂ ZILELE DE SÂMBĂTĂ ȘI DUMINICĂ

15125 CIRCULĂ ÎN PERIOADA 19.06.2021- 12.09.2021 TREN DIRECT BUCUREȘTI NORD - SLĂNIC

15142 TREN DIRECT MĂNECIU - BUCUREȘTI NORD. ÎN PERIOADA 13.12.2020-18.06.2021 SI 13.09.2021-11.12.2021 NU CIRCULĂ ÎN ZILELE DE SÂMBĂTĂ SI DUMINICĂ

15071 TREN DIRECT BUCUREȘTI NORD - GALAȚI 

15202 TREN DIRECT NEHOIAȘU - BUCUREȘTI NORD

15072 TREN DIRECT GALAȚI - BUCUREȘTI NORD 
15203 TREN DIRECT BUCUREȘTI NORD- NEHOIAȘU 

15135 ESTE TREN DIRECT BUCUREȘTI NORD - SLĂNIC

15149 TREN DIRECT MĂNECIU - BUCUREȘTI NORD ȘI RETUR

15150 TREN DIRECT MĂNECIU - BUCUREȘTI NORD
15152 TREN DIRECT MĂNECIU - BUCUREȘTI NORD
10069 ÎN PERIOADA 12.12.2021-10.06.2022 ȘI 12.09.2022-10.12.2022 NU CIRCULA IN ZILELE DE SÂMBĂTĂ ȘI DUMINICĂ. IN PERIOADA 11.06 - 11.09.2022 CIRCULA ZILNIC.
10059 CIRCULĂ ÎN PERIOADA 12.12.2021-10.06.2022 ȘI 12.09.2022-10.12.2022 FĂRĂ ZILELE DE SÂMBĂTĂ ȘI DUMINICĂ
10235 ESTE TREN DIRECT BUCUREȘTI NORD - SLĂNIC
 
 
Tipărire